Aktuality

Společně pro Člověka v tísni, společně pro Ukrajinu

29.3.2022

Ahoj sportovci,

dovolte mi, abych Vám upřímně poděkoval za finanční podporu dobré věci. Jak jsem avizoval před závodem, svým startovným jste přispěli na podporu konta SOS Ukrajina organizovaného Člověkem v tísni, a to konkrétně částkou 2.500 Kč. 

Sportu a solidaritě ZDAR!

Luba

HEARTbeatenTRACKS aneb ZINC BISTRO letos trochu jinak...

22.3.2022

Ahoj sportovci, 

sobotní závod se blíží a tak je nejvyšší čas odtajnit, kdo nám letos zamotá hlavu, respektive chuťové pohárky, svými dobrotami. Po dvou ročnících pod taktovkou kamarádů z Bistro Chillies nás letos čeká změna. Rozmazlovat nás bude naše kamarádka Věrka. A aby to nejen dobře chutnalo, ale taky hezky znělo, těšte se na menu v bistru HEARTbeatenTRACKS.

Velevážené sportovně gastronomické publikum, zde je oficiální menu 6. ročníku závodu MEMORIAL ZINC:
- Fitness mangový cheesecake
- Cukrfree makový dort s borůvkami
- Low carb quiche z mrkve, květáku a brokolice
- Quiche se slaninou a špenátem
- Dýňová pomazánka
- Ovocný pohár

Sportu a bistrům ZDAR!

Luba

6. ročník Memorialu ZINC - nazujte tenisky, 26.3.2022 opět startujeme!

12.3.2022

Po dvou letech organizátorského zahálení konečně můžu napěchovat batoh fáborky a poslední březnový víkend vyznačit tratě ZINCU. Pokud jste na nás během pandemické přestávky nezapomněli, moc rádi Vás uvidíme na startu!
Pro pořádek, kategorie LONG a SHORT startují ve 12.30, dětská Olympiáda bude slavnostně zahájena v 10.30. 
I v letošním roce poběžíte pro dobrou věc, kdy část startovného věnujeme potřebným v právě probíhajícím válečném konfliktu na Ukrajině.

Epicentrem závodu bude, jako již obvykle, areál fotbalového hřiště v Osvětimanech, kde na Vás budou čekat pořadatelé, guláš a pivo:-)
Čekat na Vás budou také Chřibské lesy, pořádná porce dřiny, zima, bláto a snad i nějaké to jarní sluníčko...Tak za dva týdny na viděnou na startu.

Sportu a hrdinství ZDAR!

Luba


V sobotu 24.3.2018 se opět postavíte na start Memoriálu ZINC. Již počtvrté! Těšíte se?:-)
Jako obvykle na Vás budou v okolí Osvětiman čekat trailové trasy vedoucí místy úzce spjatými s operací ZINC. V letošním ročníku můžete změřit své síly na tratích SHORT (13km) a LONG (24km).
Start závodu se po roční odmlce vrací k památníku padlých, tedy...

tak je to za námi! Třetí ročník závodu, 33 startujících, 25°C, (ne)dokonale zamotaná trať, profi týmy na startu, skvělé sportovní výkony, opalování se v cíli a v pět hodin odpoledne prázdná bečka... Takový byl ve zkratce třetí ročník běžeckého závodu Memorial ZINC. Snad se vám líbil stejně jako pořadatelům! Za vaši účast a hrdinství na trati vám...

Ahoj sportovci, v záložce Memorial ZINC, v sekci Trasa závodu, jsou již informace k letošním trasám. Trasa SHORT bude měřit 25km a nastoupáte na ní 825 výškových metrů. Trasa LONG bude dvakrát delší a také porce výškových metrů bude dvakrát větší. Trasa LONG bude letos sestávat ze dvou okruhů, přičemž v prvním okruhu si trasu SHORT zaběhnete v...

Ahoj sportovci, dnes dorazil materiál na značení tratí. Oranžové spreje tempomarker, které se smyjí po 14 dnech, a také 0,5km žluto-černé značkovací pásky, kterou posbírám v neděli po závodech. Nemusíte se tedy ničeho obávat - na trati se určitě neztratíte a ani les nezaneřádíme:-) Sportu a hrdinství ZDAR!

U příležitosti 3. ročníku běžeckého závodu Memorial ZINC spouštíme oficiální webové stránky, a to na doméně www.memorialzinc.cz
Obsah stránek ještě není finální, přesto zde již naleznete ty nejdůležitější informace o blížícím se startu 3. ročníku.